Şanlıurfa Python & Django for Web Development 101 Bootcamp

 

Kodluyoruz, Python & Django for Web Development bootcamp ile Şanlıurfa’da! 50 saatlik ve ücretsiz Python & Django for Web Development 101 Bootcamp’ine, Şanlıurfalı geleceğin yazılımcılarını bekliyoruz!
Bu bootcamp’i en az %80 devam oranı ve %80 ödev yapma oranıyla tamamlayanlar, 2 Aralık – 13 Aralık arasında gerçekleştirilecek daha ileri seviyedeki Python & Django for Web Development 102 Bootcamp’ine kabul edilecek.

 

Süre: Bootcamp toplam 50 saat sürecek:
Hafta içi her gün saat 16:00 – 20:00 arası (4 Kasım Pazartesi – 8 Kasım Cuma arası her gün 4 saat, 11 Kasım Pazartesi – 14 Kasım Perşembe arası her gün 4 saat)
Hafta sonu her gün 7 saat (9 Kasım Cumartesi ve 10 Kasım Pazar günleri 09:00 – 16:00 arası). Hafta sonları öğle yemeği sağlanacaktır.
Adres: Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası

 

Python & Django for Web Development 101 Bootcamp programı:

      Text Editörleri Tanıtımı ve VS Code Kullanımı

      HTML ve CSS Temelleri

      Bootstrap CSS Library Kullanımı

      Genel Tasarım Bilgisi

      Grid Sistemlerin Web Projelerinde Kullanımı

      Python’a Giriş

      Python Temelleri

      Git-SCM ve GitHub

      Python Temelleri 2. Kısım

      Django Temelleri

      Template Yapısının Kullanımı

      MVT’yi Anlamak

      Model, View, Template ve URL ilişkisi

      Django ile İlk Projenin Hazırlanması

      Admin Panel Kullanımı

      Django ile İkinci Projenin Hazırlanması

      Django ile Üçüncü Projenin Hazırlanması ve Yayına alınması için gerekli bilgiler

      Development Ortamı ve Production Ortamı Arasındaki Farklar

Eğitmen:
HAKAN YALÇINKAYA  

1996 yılında BT alanında çalışmaya başladı. Sistem Yöneticiliği, BT Uzmanlığı, Network Sistemleri Yöneticiliği, Güvenlik ve Yazılım alanlarında yıllarca çalıştıktan sonra  son 10 yıldır Freelancer olarak çalışmakta ve projeler geliştirmektedir. PHP, Swift ve Python yazılım dilleriyle projeler geliştiren Hakan, 6 yıldır çalışmalarını Python ve Django Framework’e yoğunlaştırmıştır. Bu konulardaki bilgisini ve deneyimini eğitimler ve seminerler vererek aktarmaya devam etmektedir.

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.