İstanbul Uygulamalı Veri Bilimi Bootcamp

 

Bu bootcamp’e başvuru süreci tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Fakat 2020 boyunca bootcamp’lere devam edeceğimiz için, ön başvurunuzu aşağıdaki başvuru formundan yapmaya devam edebilirsiniz:
 
Süre: Eğitimler, 1 Şubat – 3 Mart 2020 tarihleri arasında her hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri saat 10:00 – 15:00 arası gerçekleşecek. Bootcamp mezunu olabilmeniz için, derslerin en az %80’ine devam etme ve ödevlerin en az %80’ini yapma zorunluluğu var. Yalnızca son hafta olacak iki eğitim 2 Mart Pazartesi – 3 Mart Salı günü saat 17.00 – 22.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
Adres: Zemin İstanbul (Şahkulu, Şişhane Metro Durağı, Meşrutiyet Cd. No:125, 34421 Beyoğlu/İstanbul)
Bootcamp programı: https://github.com/Kodluyoruz/Istanbul-Uygulamali-Veri-Bilimi
Eğitmen:
ÇAĞLAR SUBAŞI  

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Ardından, yaklaşık 7 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük özel bankasında ‘Veri ve Model Denetimi’ üzerine çalıştı. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde ‘Büyük Veri ve İş Analitiği’ isimli yüksek lisans programını tamamladı. Halihazırda yine bir bankada Veri Bilimi ekibinin lideri olarak görev yapmakta ve Makine Öğrenmesi alanında şirket içinde ve üniversitelerde muhtelif eğitimler düzenlemektedir.