İstanbul React Native Bootcamp

 

İstanbul’da yaşayan ve “React Native geliştirici olmak istiyorum” diyen azimli, çalışkan gençleri yeni dönemde açacağımız ücretsiz bootcamp’e davet ediyoruz!
Süre: 13 Nisan – 15 Haziran 2019. Eğitimler Cumartesi günleri, 10:00 – 16:30 arasında yapılacak.
Adres: İTÜ ARI Teknokent ARI 2 Binası, 30 Kişilik Toplantı Salonu
React Native bootcamp programı: https://github.com/yasinugrl/react-native-egitimi
Eğitmen:
YASİN UĞURLU  

Lisede Bilişim Teknolojileri bölümünden mezun olduktan sonra üniversitede Bilgisayar Mühendisliği ve BÖTE (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi) bölümlerinden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisansım devam etmekte.

2009 yılından bu yana birçok şirkette yazılım geliştirme alanında çalıştım. 2013 yılında Mobile Uygulama Geliştirme alanına yöneldim ve bu alanda Türkiye’nin önde gelen birçok büyük kuruluşunun mobil uygulama geliştirme süreçlerinde hem geliştirici hemde takım yöneticisi pozisyonlarda yer aldım. Şu anda özel bir şirkette yazılım uzmanlığı pozisyonunda mobile projelerde sorumlu olarak görev almaktayım. 2017 Yılından bu yana Udemy platformu üzerinde eğitimler vermekteyim. Şuan itibariyle 2500 üzerinde öğrenciye React Native ile Mobile Uygulama Geliştirme Alanında eğitimler vermiş bulunmaktayım. Ayıraca İBB bünyesinde yer alanında Gençlik Meclisi çatısı altındaki Coding İstanbul projesinin kurucu ekibinde ve eğitmenliğinde yer aldım.

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.