İstanbul iOS Bootcamp

 

Yüzlerce gencin hayali gerçek oldu: Kodluyoruz iOS bootcamp başlıyor! İstanbul’da yaşayan ve iOS geliştirici olmak için çalışan azimli, çalışkan gençleri 20 Temmuz’da başlayacak ücretsiz bootcamp’e davet ediyoruz!

İstanbul iOS Bootcamp başvuruları 9 Temmuz saat 17.30’da durdurulacaktır.

 

Süre: 20 Temmuz – 15 Eylül 2019
Tarih: Bootcamp’lerin bir tanesi sadece Cumartesi günleri 09:00 – 15:00, diğeri sadece Pazar günleri 09:00 – 15:00 olacak. Bootcamp’ler, Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü MacLab’de olacak. Öğrencilerin kendi Mac’lerinin olmasına gerek olmamakla beraber, eğer Mac bilgisayarınız varsa getirebilirsiniz.
Önemli Not: Bootcamp’e bayram arası sadece 10-11 Ağustos’ta verilecektir. Bunun haricindeki tarihlerde olacak her derse katılım zorunludur. Katılamayacak olanlar bootcamp’e kesinlikle kabul edilmeyecek.
Adres: Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsü MacLab
iOS Bootcamp Programı: https://kodluyoruz.github.io/Kodluyoruz-iOS-Bootcamp/
Eğitmenler:
KERİM ÇAĞLAR

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Matematik bölümlerini bitirdi. Bilgisayar Bilimleri üzerine yüksek lisans yaptı. Şu an Bilgisayar Bilimlerinde doktora yapmaktadır. Anadolu Üniversitesi’nde yazılım geliştirici olarak çalışan Kerim Çağlar, aynı zamanda Udemy’de ve diğer platformlarda iOS eğitmenliği de yapmaktadır.

 
TOLGA TANER

Ericsson’da iOS Developer olarak çalışan Tolga Taner, yaklaşık 5 yıllık sektör tecrübesi boyunca pek çok başarılı projeye imza attı. Tolga aynı zamanda Işık Üniversitesi mezunu.

 

 

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.