İstanbul Front-End Web Development Bootcamp

 

Kodluyoruz, Front-End Web Development Bootcamp ile İstanbul’da! 72 saatlik ve ücretsiz bootcamp’imize geleceğin yazılımcılarını bekliyoruz!

 

Süre: Bootcamp toplam 72 saat sürecek:
Dersler 2 Kasım – 8 Aralık 2019 tarihleri arasında, her Cumartesi – Pazar 10:00 – 18:30 arasında yapılacaktır. Hafta içi ders olmayacak. 

Sadece derslerin en az %80’ine gelen ve ödevlerin en az %80’ini tamamlayan öğrenciler mezun edilecektir.

Adres: İTÜ ARI TEKNOKENT

 

Front-End Web Development Bootcamp programı:

Week 1: Modern JavaScript, Intro to React, Virtual DOM, JSX, Class Components vs Function Components

Week 2: Props & State, Create React App, React Developer Tools, Sample Project 1

Week 3: React Router, Forms in React, Lifecycle Methods, Sample Project 2

Week 4: Git Basics, Tooling(Webpack, Babel, Prettier…), State Management, Redux, Redux Middlewares, Redux DevTools, Sample Project 3

Week 5: API Requests in React, Styling in React Apps, Code Sharing in React, Type Safety(Typescript vs Flow), Sample Project 3

Week 6: Hooks, React Context, Production Builds and Hosting, Server Side Rendering

 

Eğitmen:
MEHMET YURTAR

Mehmet Yurtar, lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladı. Türkiye’de farklı şirketlerde çalıştıktan sonra, bir süre San Francisco’da erken aşama girişimlere Frontend developer olarak danışmanlık verdi. Şu an Cimri.com‘da Frontend Developer olarak çalışıyor.

 

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.