Bursa .Net Core Bootcamp

 

Bursa’da yaşayan ve “.NET Core ile backend geliştirici olmak istiyorum” azimli, çalışkan gençleri yeni dönemde Bursa’da açacağımız ücretsiz .NET Core eğitimine davet ediyoruz!
Süre: 3 Ağustos – 20 Ekim 2019
Eğitimler: Cumartesi – Pazar günleri, 10:00 – 14:00 arasında yapılacak.
Adres: TİM TEB Girişim Evi (Özlüce Mah. Uludağ Teknoloji Geliştirme Bölgesi No: 933 Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü, 16120 Nilüfer/Bursa
.NET Core bootcamp programı: https://github.com/asafgunay/dotnet-core-kodluyoruz-2019-2/
Eğitmen:
ASAF GÜNAY  

Frontend Geliştirici olarak başladığı geliştirici kariyerine kısa sürede backend geliştiriciliğini ekledi, ardından mobil uygulama geliştiriciliği konusunda da yaptığı işler ile hem web hem mobil platformlarda geliştirmelere devam etti. Full Stack Developer, Proje Yöneticisi ve Proje Direktörü ünvanları ile çalıştıktan sonra kendi girişimini kurarak start-up’lara ve kurumsal firmalara Web/Mobil Platformlar için gerekli konularda danışmanlık ve geliştirme hizmetleri sunmaya başladı.

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.