Gaziantep React Native Bootcamp

 

Bu bootcamp’e başvuru süreci tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Fakat 2020 boyunca bootcamp’lere devam edeceğimiz için, ön başvurunuzu aşağıdaki başvuru formundan yapmaya devam edebilirsiniz:
 
Süre: 11 Ocak 2020 Cumartesi – 16 Şubat 2020 Pazar
Tarih: Dersler her Cumartesi ve Pazar, saat 10.00 – 16.00 arasında yapılacak. Bootcamp mezunu olabilmeniz için, derslerin en az %80’ine devam ve ödevlerin en az %80’ini yapma zorunluluğu var.
Adres: Gaziantep Teknopark
React Native Bootcamp Programı: https://github.com/Kodluyoruz/react-native-egitimi
Eğitmenler:
ERKAN YEŞERSİN

Bilgisayar mühendisi olup 5 Adım Yazılım adlı start-up’ın kurucusudur. Start-up girişimcisi olarak geliştirdiği, Teknoloji Bakanlığı onaylı 3 uygulaması Türkiye genelinde kullanıma sunulmuştur. Aynı zamanda Bilgisayar Mühendisleri Odası Gaziantep il temsilcisidir. Bir yandan yapay zeka, Java ve mobil uygulama eğitimleri vermektedir. Adalet Bakanlığı’nın Bilirkişi Komisyon listesinde olup bilirkişilik görevi de yapmaktadır.

 
NURETTİN GÜNGÖR

Bilgisayar mühendisidir. 5 Adım Yazılım firmasında React Native geliştiricisi olarak çalışmaktadır. Özellikle mobil uygulamalar konusunda uzmanlaşmıştır. Bir çok projede yer almıştır.