Ankara Uygulamalı Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi Bootcamp

 

Kodluyoruz Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor! İstanbul ve Ankara’da hayata geçireceğimiz Uygulamalı Veri Bilimi ve Makine Öğrenmesi Bootcamp’lerde, geleceği şekillendirmek isteyen gençleri yetiştiriyoruz.
Süre: 24 Ağustos – 29 Eylül 2019
Eğitim: Cumartesi-Pazar günleri, 09.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak.
Adres: ODTÜ Teknokent Z-Garage
Eğitmen:
DAMLA DOKUZOĞLU  

Lisans ve lisansüstü eğitimlerini ODTÜ İstatistik bölümünde tamamladı. Bunun yanında Bilkent Üniversitesi’nde İşletme üzerine yüksek lisans yaptı. Şu an akademik eğitimine ODTÜ Enformatik Enstitüsü’nde sağlık bilişimi programında doktorasını yaparak devam ediyor. Yüksek lisans eğitimlerini tamamladıktan sonra ODTÜ Teknokent’te yer alan Gauss Statistical Solutions şirketinde İleri Analitik Direktörü olarak çalıştı. 2018 yılında T-BİGG desteği ile kendi girişimi olan AppNava’yı hayata geçirdi. AppNava’nın geliştirilmesi için gerekli olacak istatistiksel analiz yöntemleri ve makine öğrenme algoritmalarını Python ve R programlama dillerinde yer alan kütüphaneleri kullanarak tamamladı.

 

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.