Ankara Introduction to Python, Algorithms and Machine Learning Bootcamp

 

Ankara’da yaşayan ve “Python geliştirici olmak, makine ve derin öğrenmeye giriş yapmak istiyorum” diyen azimli, çalışkan gençleri yeni dönemde açacağımız 36 saatlik ücretsiz bootcamp’e davet ediyoruz!
Süre: Eğitimler 2 Kasım 2019 – 30 Kasım 2019 tarihleri arasında, Cumartesi – Pazar günleri, 10:00-14:00 arasında yapılacak. Hafta iç ders işlenmeyecektir.
Adres: TED Üniversitesi (Ziya Gökalp Caddesi No:48 06420, Kolej Çankaya)
Bootcamp programı: Python’in temel özellikleri, çalışma ortamları ve temel kütüphaneler incelenecek. Makine öğrenimi ve derin öğrenmeye giriş yapılacak. Ayrıntılı akış: https://github.com/fuatbeser/python-programlamaya-giris
Eğitmen:
ŞÜKRÜ BEZEN  

Şükrü Bezen, 2010 yılında lisans ve 2014 yılında yüksek lisans eğitimini ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nde tamamlamıştır. Şu an ODTÜ Bilişsel Sistemler bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. 2008 senesinden bu yana Python kullanmakta ve 2012 senesinden bu yana makine öğrenmesi alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Şu anda doğal dil işleme alanında çalışmaktadır.

 

 

Bu yayın Avrupa Birliği’nin yardımıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca Kodluyoruz Derneği sorumlu olup, herhangi bir şekilde AB’nin, Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığının görüşlerini yansıttığı şeklinde yorumlanamaz.