EKİBİMİZ

 
 

AYKUT BAL

AYKUT BAL

Microsoft yazılım danışmanlığı, batık bir girişim, BKM Express ürün yönetimi ve Tek Araba Gidelim ürün yönetimini aynı sayfada birleştirdi. Yeni şeyler üzerine kafa patlatmayı seven bilgisayar mühendisi ve ürün yöneticisi.

AYKUT İBRİŞİM

AYKUT İBRİŞİM

Türkiye’nin ilk e-ticaret girişimlerinde görev aldı. Ford Otosan, Akbank gibi Türkiye’nin önde gelen firmaları için dijital iletişim & pazarlama stratejileri oluşturdu. Markalara dijital pazarlama, dijital iletişim danışmanlığı yapıyor.

BEGÜM ÖZYER

BEGÜM ÖZYER

BS/Boğaziçi Universitesi Sosyoloji mezunu, MS/Istanbul Bilgi Universitesi Social Projects & NGO Management. Arçelik ve Akbank gibi kurumların dijital pazarlama ekiplerinde çalıştı.Türkiye'nin önemli STK'larında aktif görev aldı. Kodluyoruz'da iletişim ve proje yöneticisi olarak çalışıyor.

BETÜL ASLAN

BETÜL ASLAN

Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Kodluyoruz tarafından işe yerleştirilen ilk kadın yazılımcı. Şu an .Net ile yazılım geliştirme alanında çalışıyor. Kodluyoruz'a katılarak ilk defa bir sosyal girişimde yer alıyor.

M.CAN KIRANLI

M.CAN KIRANLI

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Can, yüksek lisansını İngiltere Henley Business School’da Kurumsal Finansman alanında tamamladı. Eczacıbaşı Holding'te finansman ve stratejik planlama alanlarında çalıştı. Ovidos’ta yönetici ortak olarak kendi işini yapıyor.

DENİZ GÜNDOĞAN

DENİZ GÜNDOĞAN

Toplumsal cinsiyet ve modern Türk edebiyatı üzerine çalışan Deniz, Fulbright bursuyla Washington Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat doktorası yapıyor. Kültür ve edebiyat dergilerinde yazı ve çevirileri yayımlanan Deniz sivil toplum kuruluşlarında görev alıyor.

DORUKHAN AKAR

DORUKHAN AKAR

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği son sınıf öğrencisi. NetFactor’de sistem uzmanı olarak çalışıyor, aynı zamanda mobil uygulama geliştiriyor. Kodluyoruz’un bootcamp’inden kendi ekibine kattığı ilk gönüllü.

ECEM ÇOLAK

ECEM ÇOLAK

Hacettepe Üniversitesi Matematik mezunu, pedagojik formasyona sahip. 2012’den beri çeşitli STK’larda çocuklar ile beraber aktif görev alıyor. 2017’de Kodluyoruz’da eğitim asistanı olarak çalışmaya başladı.”

EMRE ŞARBAK

EMRE ŞARBAK

Emre McKinsey’de iki yıl danışmanlık yaptıktan sonra, Amerika’da Kodluyoruz’un modeline ilham veren LaunchCode ekibine katıldı. 
Şu anda LaunchCode’da VP of Technology and Analytics olarak çalışıyor.

FUAT TOSUN

FUAT TOSUN

Yıldız Teknik Üniversitesi BÖTE bölümünden mezun oldu. Özel eğitim kurumlarında Bilişim Teknolojileri öğretmenliği yaptı. Bu yıl Kodluyoruz ekibine dahil oldu ve Kodlama ve Robotik öğretmenliği yapıyor.

GÖKHAN ÖZTÜRK

GÖKHAN ÖZTÜRK

Mobil Uygulama Geliştirme alanında uzun yıllardır çalışıyor. "Akbank Direkt Mobil" uygulamasında Takım Liderliği yaptı, şu anda Demirören Holding’te uygulama geliştiriyor. Bilişim sektöründe kişilerin eğitimleri için gönüllü olarak pek çok eğitim içeriğine katkı sunmakta.

GÜLCAN YAYLA

GÜLCAN YAYLA

ODTÜ Endüstri Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra Eczacıbaşı Holding’te stratejik planlama üzerine görev aldı. Sosyal girişimcilik hedeflerine odaklanmak amacıyla Amerika’da tam burslu olarak Master of Social Work ve MBA eğitimini tamamladı ve şu an Malala Fonu’nda çalışıyor.

GÜLCE MALKARALI

GÜLCE MALKARALI

Sabancı Üniversitesi Sosyal ve Politik Bilimler bölümünden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi'nde aynı alanda yüksek lisans yaptı. Şu anda Facebook’ta çalışıyor ve büyük veri analitiği alanında yüksek lisans eğitimine devam ediyor.

ONUR ÜNVER

ONUR ÜNVER

Bilgisayar bilimci ve bilgisayar öğretmeni. ABD'de, Richmond Üniversitesi Teknoloji Öğrenim Merkezi'nde öğrenci yöneticisi olarak görev aldı. Robert Kolej'de yurtdışı eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyor; programlama eğitimleri veriyor.

SELEN GÜLGÜN

SELEN GÜLGÜN

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden 2017 yılında mezun oldu. Üniversitenin son yılında TEMA Vakfı’nda gönüllülük yaptı ve sivil toplum alanında ilerlemeye karar verdi. Şu anda Kodluyoruz Derneği’nde Proje Asistanı olarak çalışıyor.

VOLKAN ÖKTEM

VOLKAN ÖKTEM

ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği ve INSEAD mezunu. Yönetim danışmanlığı yapan Volkan aynı zamanda Türkiye’de bir çok girişim ve sivil toplum kurumunun hayata geçirilmesinde rol aldı ve halen çeşitli STK’larda liderlik yapmaya devam ediyor